Oferta specjalna dla wycieczek szkolnych.

W ramach ścieżki edukacyjnej- "dziedzictwo kulturowe w regionie", zapraszamy młodzież szkolną, do zwiedzenia jedynej w Polsce ekspozycji tajnej broni niemieckiej z okresu II wojny światowej, pod kryptonimem V-3.

Celem mini-muzeum zlokalizowanego na byłym poligonie doświadczalnym w Międzyzdrojach - Zalesiu, jest przedstawienie myśli technicznej i projektu militarnego który miał zmienić tok wojny. Ekspozycja jest niezwykła bo umiejscowiona w bunkrze, gdzie składowano pociski do działa wielokomorowego. W pobliżu bunkra na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, znajdują się pozostałości stanowisk ogniowych broni V-3.

Po zapoznaniu się z ekspozycją i leśnej wspinaczce, można skorzystać z małej gastronomii i odpocząć przy ognisku nad jeziorem Wicko Małe. Wpisy do kroniki i rozmowy ze zwiedzającymi dają nam podstawę do stwierdzenia, że będąc na wyspie Wolin były poligon V-3 koniecznie trzeba zobaczyć.

DLA WYCIECZEK SZKOLNYCH - organizujemy żywe lekcje historii z przewodnikiem.


POLE DLA CARAWANINGU - MOŻLIWOŚC ZAPARKOWANIA CAMPERA.

powiększ   powiększ   powiększ   powiększ   powiększ  

powiększ   powiększ   powiększ   powiększ   powiększ  

powiększ   powiększ   powiększ   powiększ   powiększ  


Oferujemy także organizację imprez integracyjnych dla grup na terenie położonym przy jeziorze, korzystanie z przystani, wędkowanie ... oraz inne imprezy na zlecenie.

ORGANIZUJEMY TAKŻE IMPREZY PLENEROWE     >>zobacz ofertę<<

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY PRZYSTANI >>MARINA - WICKO<<

                  2014 © sbb